Co to są automaty (sloty)?

Co to są automaty (sloty)?

Automaty online to zasadniczo automaty do gry, w które można grać na komputerze, tablecie lub urządzeniu mobilnym w dowolnym momencie i dowolnym miejscu na świecie. Podobnie jak w wersji fizycznej, wpłacasz pieniądze, naciskasz przycisk i świetnie się bawisz.

2. Jak działają automaty online?

Automaty online działają dokładnie tak samo, jak ich stare, fizyczne odpowiedniki, które można było niegdyś znaleźć w pubach. Obecnie gry hazardowe dozwolone są jedynie w kasynach, przez co dostęp do nich jest ograniczony. Jednak, za pośrednictwem Internetu możesz grać kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek jesteś.

3. Jak grać?

 • – Zdeponuj swoją opłatę za grę.
 • – Pociągnij wirtualne ramię lub naciśnij przycisk i obserwuj, jak koła się kręcą.
 • – Jeśli symbole ustawią się w tak zwanej linii wypłaty – wygrywasz nagrodę pieniężną.
 • – Niektóre gry umożliwiają graczowi określone akcje, np. popychanie lub przytrzymywanie symboli, aż uda się je dopasować.
 • – Jeśli nie wygrałeś, możesz spróbować ponownie.

4. Dla kogo są przeznaczone Sloty?

Sloty działają całkowicie losowo. Aby wygrać trzeba mieć przede wszystkim szczęście. Umiejętności gracza są drugoplanowe. Każda runda (spin) może przynieść wygraną lub porażkę. Czas pojedynczego spinu jest bardzo krótki, stąd jest to gra dla osób lubiących dynamiczną rozgrywkę bazującą na tzw. szczęśliwym trafie. Grając możesz zdecydować ile żetonów chcesz postawić na każdy spin, jednak zwykle są to niewielkie kwoty. W automaty nie wystarczy zagrać raz – trzeba nastawić się na całą serię spinów zanim uda się trafić linię wypłaty lub funkcję bonusową.

5. Jakie są linie wypłaty?

Jak wspomniano powyżej, linie wygrywające mają miejsce, gdy wyrównujesz symbole na bębnach w zwycięskich kombinacjach. Pomyśl tylko o klasycznym obrazie automatów z trzema rolkami wiśni ułożonych poziomo.
Oczywiście w dzisiejszych czasach symbole różnią się nieco bardziej, szczególnie w Internecie, a linie nie zawsze muszą być idealnie poziome. I pamiętaj, że różne symbole linii wypłat mogą oznaczać różne kwoty nagród.
Im więcej linii wypłat ma automat online, tym większa szansa na wygraną.

6. Co to jest funkcja bonusowa?

Niektóre automaty będą miały symbole bonusowe lub dodatkowe linie wypłaty. Funkcje te oznaczają, że zestawiając je w zwycięską kombinację, możesz zwiększyć swoje wygrane lub przejść do specjalnych rund bonusowych, w których możesz grać w gry gotówkowe, aby wygrać więcej pieniędzy.

Co musisz pamiętać o funkcjach bonusowych:

 • – Różne automaty mają różne funkcje bonusowe i gry gotówkowe.
 • – Zasady wygrywania są nieco inne za każdym razem.
 • – Im dłużej grasz, tym bardziej zaczynasz rozumieć, jak działają funkcje bonusowe.
 • – To tutaj gracze mogą wygrać naprawdę duże nagrody.

Słowa kluczowe:

Konstruktywna ocena jest na wagę złota! Zostaw poniżej ślad po sobie.

   Dodaj opinię

   🎲 TOP *Ranking* Najlepsze Kasyna Online (internetowe) - sam Zobacz!
   Logo
   Porównaj wybrane
   • Total (0)
   Porównaj
   0